To już trzy lata…

To już trzy lata, jak piszę ten blog. Pamiętam jak dziś, że do samego założenia go zbierałam się chyba z pół roku, aż w końcu wystartował 5 października 2013 roku. Zapraszam na krótkie podsumowanie.

Choć czasu na pisanie było nadal za mało, miniony rok jest na pewno lepszy, niż poprzedni. Od paru miesięcy wreszcie mam logo, zaprojektowane przez Kanoklik. Poza tym udało się zaprezentować blog szerszej niż dotychczas publiczności, w dużym stopniu dzięki audycji kirgiskiego Radia Swoboda – Azattyk.

Kirgiski.pl od prawie dwóch lat należy do grupy Blogi językowe i kulturowe. W związku z tym bierze udział w comiesięcznych akcjach W 80 blogów dookoła świata, a od niedawna także Wpisy tematyczne i Z piosenkami dookoła świata, a także w akcjach okolicznościowych takich jak Miesiąc Języków.

W tym roku założyłam też drugi powiązany tematycznie blog – Enesaj.pl, poświęcony narodom i językom turkijskim w szerszym zakresie. Za niecałe trzy miesiące będę mogła napisać rocznicowe podsumowanie i tam. Na nowy blog przerzuciłam też niektóre pomysły, które pierwotnie chciałam realizować tu – np. turkijską bibliografię, która pomału się powiększa.

Rozpoczęłam także współpracę z portalem WOOFLA – Świat Języków Obcych, na którym publikuję artykuły gościnne dotyczące języków turkijskich.


4 komentarze na temat “To już trzy lata…

Zostaw komentarz